Uydunet

November 3, 2011 by  Filed under: other 
 

Size sabit telefon hattı olmadan internete girme imkanı sunuyor. Uydunet Ayda sadece 12 TL’den başlayan fiyatlarla kullandığın kadar öde ve 29 TL’den başlayan fiyatlarla limitsiz internet Uydunet’de. Uydunet size sevdiklerinize güvenli internet hizmeti ile koruyor. Ayrıca Temiz İnternet hizmeti ile filtreleme yapabilirsiniz.

Kablonet ve Uydunet aynı hizmetdir. Türksat Kablonet adındaki hizmetini daha sonra Uydunet ismi ile değiştirmiştir. Uydunet Fiber İnternet ile hızlanın. Uydunet Gerçek İnternet. Uydunet Türksat Kablolu Tv Altyapısını Kullanır. Binanızda kablolu tv varsa Uydunet’e abone olabilirsiniz. Binanızda olup olmadığını bilmiyorsanız bizi arayın. Teledünya cihazı ile HD ve dijital yayınlar izleyebilirsiniz.

Uydunet, Türksat Kablo Tv üzerinden size internet hizmeti sunar. Binanızda Kablolu tv varsa uydunete abone olabilirsiniz. Sabit telefon hattına gerek yoktur. Limitli 12 TL’ den, Limitsiz 29 TL’ den başlayan fiyatlar size daima kaliteli ve uygun fiyatlara internet sağlar.

Uydunet telefonsuz internet hizmeti sunmaktadır. Türksat A.Ş.’nin bünyesinde hizmet veren kablolu tv hizmeti sayesinde internete girmek mümkün. Kablolu tv sistemi üzerinden analog olarak alınan tv yayını ortala 50 kanaldan oluşmaktadır. Bu sistem üzerinden kullanılşacak set top box cihazi ile dijital sisteme geçiş yapılabiliniyor. Bu hizmetin adı Teledünya. Teledünya 112 dijital kanaldan oluşmaktadır. Bu kanallardan 8 tanesi HD kalitede yayın yapmaktadır. Kullandığınız televizyon HD yayınları izlemeyi desteklemesi gerekmektedir. Yine kablolu tv hizmeti üzerinden sabit telefon hattı kullanmadan internete girmekde mümkün.Uydunet 12 tl den başlayan fiyatlarla hizmet vermektedir.

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!


You must be logged in to post a comment.

Prev Post:
Next Post: